سری سوم Event Mode پابجی با حالت Tequila Sunrise میزبان پلیرها

pubg

با توجه به محبوب ترین شدن هر روز بازی پابجی (PlayerUnknowns Battlegrounds) این کمپانی در ماه گذشته حالت های مختلف بازی را در قالب یک اپدیت و رویداد کوتاه چند روزه منتشر میکند. جدیدترین حالت بازی که این روزا پابجی بازها میتوانند آن را تجربه کنند Tequila Sunrise می باشد.

Event Mode پابجی

Tequila Sunrise نام جدیدترین حالت اضافه‌ شده به پابجی است که تا مدت زمان محدودی برای بازیکنان قابل دسترس خواهد بود. در ادامه با ایران پابجی همراه باشید.

Event Mode پابجی

پابجی در این نوع بازی که برای جوخه‌های بازیکنان (Squads) قابل دسترسی است، انتخاب‌های شما را تنها به شات گان و سلاح‌های سرد محدود می‌کند و در نقشه‌ی (کویری) Miramar اتفاق می‌افتد. در این میان، بازیکنان در سرورهای آمریکا، اروپا و آسیا حق انتخاب بین حالت های fpp و ttp را خواهند داشت؛ در حالی برای بازیکنان دیگر سرورها فقط حالت tpp قابل دسترس خواهد بود.

در این حالت شما بعد از انتخاب اول یا سوم شخص بودن بازی با یک تیم چهاره نفره وارد مپ Miramar خواهید شد، ویژگی جالب این حالت این است که هنگام پرش از هواپیما دایره سفید (safe zoon) اولیه مشخص است.و مقیاس کوچک تری نسبت به حالت عادی دارد همچین تایم کوچک شدن دایره بسیار سریع از حالت عادی است که خود چالشی را برای بازیکن ها فراهم میکند.

 

مهم ترین مسئله اینست که شما تنها مجاز به گرفتن شات گان و سلاح های سرد هستید، و خبری از سلاح های رگباری نیست از طرف دیگر و به دلایل مذکور، نرخ دراپ شدن شات‌گان‌ها و سلاح‌های سرد، مهمات، کلاه‌خودها، کوله‌پشتی‌ها و زره‌های دفاعی نیز در این حالت سه برابر حالت معمول خواهد بود.

 

ویژگی های Event Mode پابجی Tequila Sunrise

– بازی به صورت تیم چهار نفره Squad
– قابلیت انتخاب اول شخص FPP در سرورهای NA/EU/AS
– تنها اسلحه های موجود در این دور Shotguns و Melee Weapons خواهد بود .
– مشاهده اولین Zone بعد از سوار شدن به هواپیما
– کوچک بودن اولین Zone نسبت به اندازه معمول
– غیرفعال بودن Care Package در طول بازی

این بخش از صبح روز ۱۷ فروردین تا دو روز بعد (۱۹ فروردین) قابل دسترسی خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *