نسخه رسمی بازی pubg برای اندروید منتشر شد

بررسی بازی pubg mobile

بازی pubg برای اندروید – حدود یک ماه گذشته و بعد از انتظارات فراوان، کمپانی تنست دو نسخه رسمی پابجی را فقط در کشور چین منتشر کرد، اما بالاخره شاهد عرضه یکی از این دو بازی ها در غرب بودیم، نسخه انگلیسی PUBG: Exhilarating Battlefield هم اکنون در پلی استور کانادا منتشر شده و احتمالا در آینده ای نزدیک نسخه iOS بازی نیز منتشر خواهد شد.

 بازی pubg برای اندروید

همان طور که ممکن است بدانید بازی پابجی یک شوتر چند نفره سوم شخص است که برای زنده ماندن در آن با بازیکنان دیگر به مبارزه می پردازید. در شروع بازی، صد بازیکن با چتر نجات از هواپیما در جزیره ای که به صورت تصادفی ایجاد شده است فرود می آیند. بازی زمانی پایان می یابد که فقط یک بازیکن زنده مانده باشد. البته باید توجه داشته باشید که زنده ماندن در pubg کار آسانی نیست و ممکن است به سلاح، زره، و وسایل نقلیه‌ ای که در این جزیره پخش شده است نیاز پیدا کنید.

 بازی pubg برای اندروید

بازی pubg برای اندروید

 

بازی منتشر شده در پلی استور کانادا نزدیک ترین نسخه‌  از نظر گیم‌پلی تاکتیکی pubg روی پلتفرم پی سی است و با اضافه شدن ترجمه‌ی انگلیسی توسط استودیو Lightspeed & Quantum ساخته شده است. اینطور که مشخص است، عرضه‌ی نسخه بتای این بازی کاملا رسمی به نظر می‌رسد و در حال حاضر همه‌ی بازیکنان با تغییر دادن مکان (ریجن) موبایل خود به کانادا، قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود.

علت اینکه این کمپانی ابتدا Exhilarating Battlefield را برای عرضه در غرب انتخاب کرده احتمالا به خاطر محبوبیت بیشتر این عنوان در چین بر می گردد؛ هر دو بازی با استقبال خیلی زیاد بازیکن ها مواجه شدند ولی در آمارهای فروش، Army Attack چند قدم عقب تر از برادرش قرار داشت.

دانلود بازی pubg mobile پابجی برای اندروید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *