حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

آموزش پیگیری سفارش

اگر سفارشی ثبت کرده اید و قصد دارید از وضعیت آن اطلاع پیدا کنید، و اگر میخواهید بدانید چرا سفارش شما پس از گذشت ساعات معین شده انجام نشده است. قبل از ارسال پیام به بخش پشتیبانی لطفا مطلب زیر را مشاهده فرمایید :

 

ابتدا وارد حساب کاربری خود در فروشگاه ایران پابجی شوید.

از طریق لینک https://iranpubg.com/my-account و با وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد حساب کاربری خود شوید.

پس از ورود به بخش پنل کاربری با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد.

ایران پابجی

در این بخش کافیست روی دکمه “سفارش ها” کلیک کنید، تا وارد صفحه مربوط به سفارشات اخیر خود شوید.

همانطور که مشاهده میکنید در این صفحه لیست تمامی سفارشهای شما به همراه شماره سفارش – تاریخ ثبت و مبلغ پرداختی موجود میباشد.

ایران پابجی

هنگامی که سفارشی ثبت میکنید یک “شماره سفارش” خواهد داشت که نشانگر رسید خرید و جزئیات سفارش شما میباشد.

حال به وضعیت سفارش ها میپردازیم :

وضعیت در حال انجام : سفارش شما در این مرحله در صف پردازش و انجام قرار دارد. (نیاز به پیگیری نمیباشد منتظر باشید تا سفارش شما بررسی شود)

وضعیت تکمیل شده : به معنای انجام شدن و یا به اصطلاح تمام شدن کار شما میباشد. (نیاز به پیگیری نمیباشد)

وضعیت در انتظار بررسی : این وضعیت به معنی میباشد که در انجام سفارش شما مشکلی وجود دارد. (طبق یادداشت موجود در صفحه سفارش عمل کنید)

وضعیت در انتظار پرداخت : به معنی میباشد که سفارش شما ثبت شده است اما هنوز مبلغی برای سفارش پرداخت نکرده اید. ( اگر تمایل دارید مبلغ سفارش را پرداخت کنید)

—–

پیگیری :

حال در صورتی که سفارش شما طبق ساعات معین شده در صفحه هر محصول انجام و یا ارسال نشده است. ابتدا بررسی کنید سفارشتان در چه ساعتی ثبت کرده اید (چرا که انجام سفارشات توسط تیم ایران پابجی فقط در ساعات کاری امکان پذیر است)

ساعت کاری فروشگاه ایران پابجی هم اکنون از 12 ظهر الی 10 شب میباشد.

در این حالت سفارش شما یا در وضعیت “در حال انجام” میباشد به این معنی که در صف هستید و میبایست منتظر باشید تا نوبت بررسی سفارش شما برسد.

اما در صورتی که سفارشتان در وضعیت “در انتظار بررسی” قرار داشت طبق رویه زیر عمل کنید.

روی سفارش مد نظرتان کلیک کنید تا وارد صفحه سفارش شوید. پس از آن با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد:

ایران پابجی

+ علت انجام نشدن سفارش در صفحه سفارش به طور دقیق درج شده است، همچنین این یادداشت به صورت ایمیل یا پیامک برای شما ارسال میشود.

حال به بررسی چند نمونه از یادداشت ها میپردازیم :

“ایمیل یا پسورد اکانت شما اشتباه است، مشخصات درست از طریق تلگرام یا تیکت ارسال فرمایید” همانطور که از متن مشخص است مشخصات اکانتتان را در کادر های مربوط اشتباه وارد کرده اید و میبایست با ارسال پیام به پخش پشتیبانی مشخصات درست ارسال فرمایید.

“جهت احراز هویت، شماره تلفن ثابت ارسال فرمایید” در صورتی مبلغی خرید شما بالا باشد و یا در بازه زمانی کوتاهی سفارش زیادی ثبت کنید از شما درخواست احراز هویت میشود، در حالت میبایست با ارسال پیام به بخش پشتیبانی راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

“ورود 2 مرحله ای یا گارد اکانت را غیرفعال کنید” همانطور که میدانید برای انجام سفارش میباست وارد اکانت شما شده و خرید شما را انجام بدهیم اما در صورتی که اکانت شما 2-step و یا به اصطلاح دو مرحله ای باشد امکان انجام سفارش وجود ندارد.

 

حالا که علت انجام نشدن سفارش خود را مشاهده کردید، کافی است با ارسال پیام به بخش پشتیبانی مشکل سفارش را حل کنید. (هنگام ارسال پیام به پشتیبانی شماره سفارش خود را ذکر کنید)

✉️ پشتیبانی فقط در ساعات کاری از طریق چت آنلاین کنار سایت میباشد!

🔴 ساعات کاری فروشگاه :

  • روزهای عادی: 11:00 الی 21:00
  • روزهای تعطیل: 13:00 الی 18:00