پخش زنده مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018

پخش زنده مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018

جام جهانی فوتبال 2018 بیست و یکمین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 (24 خرداد تا ۲۴ تیر 1397) در کشور روسیه برگزار خواهد شد.این اولین جام جهانی در تاریخ است که در اروپای شرقی برگزار می‌گردد. دیدار فینال این تورنمنت نیز در تاریخ 15 ژوئیه 2018 در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد. در ادامه به پخش زنده افتتاحیه جام جهانی 2018 همراه ما باشید.

پخش زنده مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018

جزئیات مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018

بر اساس اعلام کشور روسیه، ویژه مراسم افتتاحیه راس ساعت 16:00 به وقت محلی و راس ساعت 17:30 به وقت تهران در استادیوم لوژنیکی و در فاصله 2 ساعت مانده به آغاز دیدار تیم های ملی عربستان و روسیه که دو تیم کاملا متضاد به لحاظ شرایط سیاسی هستند و در ماه های اخیر تنش های بسیاری را با یکدیگر تجربه کرده اند در گروه A برگزار خواهد شد.

پخش زنده مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018

این مراسم در شهر مسکو برگزار خواهد شد که بر اساس کمیته برگزاری جام جهانی، مراسمی ساده خواهد بود که با حضور ژیمناستیک کاران روسی و همچنین رقصنده های ملی این کشور به همراهی آتش بازی و نوازندگان محلی، سعی بر آن شده تا فرهنگ این منطقه کهن به جهانیان معرفی شود

هنرمندان مراسم

«رابی ویلیامز» بریتانیایی به عنوان خواننده اصلی مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال در روسیه انتخاب شد و پنجشنبه، پیش از آغاز نخستین بازی در ورزشگاه، هنرنمایی می کند.

پخش زنده مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018

رابی ویلیامز ۴۴ ساله از ستاره های بزرگ موسیقی جهان است که آثار درخشانی در سبک‌های پاپ و راک دارد و در طول سالها فعالیت حرفه ای جوایز ارزنده ای کسب کرده است.

او در مراسم افتتاحیه همراه با «آیدا گاریفولینا» خواننده سوپرانوی اهل روسیه و «رونالدو» فوتبالیست محبوب برزیلی در کنسرتی سی دقیقه ای برنامه اجرا می‌کند.

Opening of the 2018 World Cup

دانلود مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *