چالشهای بتل پس فصل 6 fortnite

چالشهای بتل پس فصل 6 fortnite

فصل 6 فورتنایت در 2 مهر 1397 آغاز خواهد شد، سیزن 6 fortnite برای بسیاری از گیمرها خبر بسیار مهمی است، کسانی که منتظر خرید بتل پس فصل 6 فورتنایت هستند.!  در ادامه با ویژگی‌ها و زمان دقیق انتشار سیزن 6 fortnite با ایران پابجی همراه باشید.

چالشهای بتل پس فصل 6 fortnite

اولین موردی که در فصل 6 fortnite شاهدش هستیم، Battle Pass جدید است که بازیکنان با خرید آن می‌توانند صاحب آیتم‌ها و چالش‌های جدیدی بشوند که به صورت هفتگی لیست این چالش‌ها آپدیت می‌شود و با انجام آن‌ها می‌توانید Tier خود را افزایش دهید تا جوایز در نظر گرفته شده برای Tierها را دریافت کنید.

فصل 6 فورتنایت چه زمانی شروع می‌شود؟

فصل ششم بازی Fortnite: Battle Royale در تاریخ 2 مهر (24 سپتامبر) در دسترس قرار میگیرد.آپدیت 6.0 بازی Fortnite در روز دوشنبه و ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران روی پلی استیشن 4، کامپیوتر، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و iOS منتشر می‌شود.

چالشهای بتل پس فصل 6 fortnite

آیا Battle Pass جدیدی عرضه می‌شود؟

قطعا در فصل ششم نیز شاهد Battle Pass خواهیم بود

بتل پس‌های فصل‌های گذشته را می‌توانستید با پرداخت V-Bucks 950خریداری کنید. V-Bucks پول داخل بازی Fortnite است که از طریق رسیدن به Tierهای مختلف یا تجربه بخش داستانی Save the World در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و همچنین می‌توانید آن را با پرداخت پول واقعی خریداری کنید.

به عبارتی Battle Pass شامل یک سری آیتم تزئینی نظیر پوسته (اسکین) برای شخصیت‌ها، Emoteها و جوایز دیگری نظیر عکس پس زمینه می‌شود که هر کدام در یک Tierخاص باز می‌شوند. حال برای رسیدن به Tierهای مشخص شده باید چالش‌های مخصوصی را که برای دارندگان بتل پس در نظر گرفته شده است انجام دهید. با انجام هر چالش تعدادی ستاره دریافت می‌کنید که هر 10 ستاره، حکم لول آپ شدن را دارد و به Tier بالاتری می‌رسید. با این حال همچنان باید منتظر اخبار تکمیلی حول تعداد Tierها و جزئیات بتل پس بازی فورتنایت بمانیم.

چالشهای بتل پس فصل 6 fortnite

چه موارد جدیدی را در نقشه بازی مشاهده خواهیم کرد؟

می‌توان انتظار داشت که همانند فصل 5، تغییراتی روی نقشه بازی اعمال شود. به‌ عبارتی احتمال دارد تغییراتی که در اواخر و در جریان فصل 5 روی بازی اعمال شده است، پای ثابت تغییرات فصل 6 باشد

حالت Save The World چه تغییراتی را به خود می‌بیند؟

همانند حالت بتل رویال، حالت Save the World نیز دستخوش تغییراتی خواهد شد.

فصل 6 نیز، درست به اندازه فصل 5 این بازی هیجان انگیز است. کاربران در آن زمان هم هیچ گونه اطلاعی در مورد مود‌های Thanos و Infinity Gauntlet نداشتن و هیچ گاه حتی تصور هم نمی کردند که این مود‌ها حتی به بازی اضافه شوند. اما باز هم، با توجه به سیاست‌هایی که اپیک گیمز در مورد بازی شاخص خود در پیش گرفته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *