سیزن 5 fortnite فورتنایت چه ویژگی‌هایی دارد؟

پوستر جدید فصل 5 فورتنایت!

فصل 5 فورتنایت در 21 تیر 1397 آغاز شد، سیزن 5 fortnite برای بسیاری از گیمرها خبر بسیار مهمی است، کسانی که منتظر خرید بتل پس فصل 5 فورتنایت هستند.!  در ادامه با ویژگی‌ها و زمان دقیق انتشار سیزن 5 fortnite با ایران پابجی همراه باشید.

سیزن 5 fortnite فورتنایت چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین موردی که در سیزن 5 fortnite شاهدش هستیم، Battle Pass جدید است که بازیکنان با خرید آن می‌توانند صاحب آیتم‌ها و چالش‌های جدیدی بشوند که به صورت هفتگی لیست این چالش‌ها آپدیت می‌شود و با انجام آن‌ها می‌توانید Tier خود را افزایش دهید تا جوایز در نظر گرفته شده برای Tierها را دریافت کنید.

سیزن 5 فورتنایت چه زمانی شروع می‌شود؟

فصل پنجم بازی Fortnite: Battle Royale در تاریخ 21 تیر ماه (12 جولای) در دسترس قرار میگیرد.آپدیت 5.0 بازی Fortnite در روز پنجشنبه و ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران روی پلی استیشن 4، کامپیوتر، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و iOS منتشر می‌شود

Fortnite: Battle Royale Season 5

آیا Battle Pass جدیدی عرضه می‌شود؟

قطعا در فصل پنجم نیز شاهد Battle Pass خواهیم بود

بتل پس‌های فصل‌های گذشته را می‌توانستید با پرداخت V-Bucks 950خریداری کنید. V-Bucks پول داخل بازی Fortnite است که از طریق رسیدن به Tierهای مختلف یا تجربه بخش داستانی Save the World در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و همچنین می‌توانید آن را با پرداخت پول واقعی خریداری کنید.

به عبارتی Battle Pass شامل یک سری آیتم تزئینی نظیر پوسته (اسکین) برای شخصیت‌ها، Emoteها و جوایز دیگری نظیر عکس پس زمینه می‌شود که هر کدام در یک Tierخاص باز می‌شوند. حال برای رسیدن به Tierهای مشخص شده باید چالش‌های مخصوصی را که برای دارندگان بتل پس در نظر گرفته شده است انجام دهید. با انجام هر چالش تعدادی ستاره دریافت می‌کنید که هر ۱۰ ستاره، حکم لول آپ شدن را دارد و به Tier بالاتری می‌رسید. با این حال همچنان باید منتظر اخبار تکمیلی حول تعداد Tierها و جزئیات بتل پس بازی فورتنایت بمانیم. در فصل سوم، ۷۰ Tier برای بازیکنان در نظر گرفته شده بود که در فصل چهارم این رقم به ۱۰۰ رسید و احتمال دارد در فصل پنجم نیز بیشتر شود.

fortnite 5

چه موارد جدیدی را در نقشه بازی مشاهده خواهیم کرد؟

می‌توان انتظار داشت که همانند فصل چهارم، تغییراتی روی نقشه بازی اعمال شود. به‌ عبارتی احتمال دارد تغییراتی که در اواخر و در جریان فصل چهارم روی بازی اعمال شده است، پای ثابت تغییرات فصل پنجم باشد که از میان آن‌ها می‌توان به شلیک شدن یک موشک در بازی اشاره کرد که پس از شلیک شدن‌اش، یک حفره بسیار بزرگ در آسمان به وجود می‌آید. نکته جالب در مورد حفره ایجاد شده در آسمان این است که طبیعت و سرچشمه آن و نحوه کار کردش مشخص نیست و اعلام شده بازیکنان در محیط‌های Lonely Lodge، Retail Row، Tomato Town و سایر مناطق این حفره بزرگ را مشاهده کرده‌اند و رفته رفته به اندازه‌اش افزوده می‌شود.

چه پوسته و آیتم‌های تزئینی از فصل پنجم فاش شده است؟

هر فصل از فورتنایت شامل آیتم‌های تزئینی متعددی می‌شود که شامل پوسته، Emoteها و موارد دیگری هستند و انتظار می‌رود در فصل پنجم نیز شاهد این موارد در قالب بتل پس و خرید به صورت جداگانه از طریق فروشگاه بازی باشیم. هنوز اطلاعات دقیقی از جزئیات آیتم‌های تزئینی فصل پنجم منتشر نشده است اما با توجه به توییت منتشر شده حساب کاربری Fortnite: Battle Royale Leaks، از طریق کدهای بازی تعدادی اسم فاش شده است که احتمال می‌رود در فصل پنجم شاهدشان باشیم. اسم‌هایی نظیر Starts & Stripes، Glitchin، Vines، Golden Starfish و Ice که به نظر می‌رسد پوسته یا Emote باشند.

آیا حالت Playground حذف خواهد شد؟

حالت Playground نیز همانند سایر حالت‌های بازی فورتنایت، یک حالت زمانی و محدود به حساب می‌آید و اپیک گیمز اعلام کرده است که با آغاز شدن فصل پنجم، Playground Mode نیز از دسترس خارج می‌شود. اما با توجه به پیشینه تیم سازنده و سایر حالت‌های محدود بازی Fortnite، احتمالا در آینده باز شاهد اضافه شدن Playground به لیست حالت‌های بازی خواهیم بود.

بتل پس فصل 5

حالت Save The World چه تغییراتی را به خود می‌بیند؟

همانند حالت بتل رویال، حالت Save the World نیز دستخوش تغییراتی خواهد شد. پس از‌ به روزرسانی 5.0 بازی فورتنایت، اپیک گیمز اولین اکت داستانی شخصیت کنی ولی را در دسترس کاربران قرار خواهد داد که کاربران می‌توانند از طریق این شخصیت وارد مناطق جدید و خاصی شوند. بنابر گفته تیم سازنده، کمپین کمی ولی می‌تواند جواب سوالات کاربران در مورد دکتر ویندرمن و سایر شخصیت‌ها را بدهد. همچنین در جریان به روزرسانی آینده بازی Fortnite، تغییراتی روی حالت Horde نیز اعمال خواهد شد.

پوستر جدید فصل 5 فورتنایت!

پوستر جدید فصل 5 فورتنایت!

 طبق افسانه‌های باستانی ژاپنی، صاحب این ماسک گربه(روباه) توانایی‌های ماورایی همچون کنترل زمان را داشت. آیا این می‌تواند سر نخی از فصل جدید فورتنایت باشد؟

با توجه به بتل رویال بودن این بازی، احتمالا بازیکنان در فصل جدید تنها به نقشه ای در مناطق باستانی انتقال یابند. چرا که اگر بازیکنان چنین توانایی‌هایی را در فصل جدید بدست بیاورند، نظم کلی بازی به هم خواهد ریخت.

فصل 5 نیز، درست به اندازه فصل 4 این بازی هیجان انگیز است. کاربران در آن زمان هم هیچ گونه اطلاعی در مورد مود‌های Thanos و Infinity Gauntlet نداشتن و هیچ گاه حتی تصور هم نمی کردند که این مود‌ها حتی به بازی اضافه شوند. اما باز هم، با توجه به سیاست‌هایی که اپیک گیمز در مورد بازی شاخص خود در پیش گرفته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *