بتل پس سیزن 8 fortnite فورتنایت

استودیو بازیسازی اپیک گیمز با انتشار یک تصویر در اکانت توییتر خود، اعلام کرد که فصل هفتم بازی Fortnite در تاریخ 28 فوریه – 19 اسفند در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

بتل پس سیزن 7 fortnite فورتنایت

اولین موردی که در فصل 8 بازی فورتنایت برای گیمر های این بازی حائز اهمیت است، Battle Pass جدید است که بازیکنان با خرید آن می‌توانند صاحب آیتم‌ها و چالش‌های جدیدی بشوند که به صورت هفتگی لیست این چالش‌ها آپدیت می‌شود و با انجام آن‌ها می‌توان تایر خود را افزایش داد تا جوایز در نظر گرفته شده برای Tierها را دریافت کرد.

 بتل پس سیزن 8 fortnite فورتنایت

.

با توجه به تصاویری که از فصل هشتم فورتنایت در دسترس قرار گرفته است، به‌نظر می‌رسد فصل هشتم با حال و هوای دزدان دریایی عرضه می‌شود.

با توجه به جدیدترین اخبار بازی، در ابتدا اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر Fortnite، در حساب کاربری توییتر خود با انتشار یک عکس قلاب‌های معروف دزدان دریایی را که به دست افراد متصل می‌شد، به‌نمایش گذاشت. همچنین در توضیحات این عکس اپیک گیمز از گنج‌ها و لوت‌های مختلف صحبت کرده است.

این در حالی است که عکس دوم یک مار را به‌تصویر می‌کشد. در توضیحات این عکس هم آمده است که مراقب موارد خطرناکی که اضافه می‌شوند، باشید. در انتهای توییت هر دو عکس هم زمان آغاز فصل هشتم فورتنایت نمایش داده شده است. حال باید منتظر ماند و ببینیم در روزهای آینده آیا تصاویر بیشتری از حال و هوای فصل بعدی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد یا خیر.

کاربرانی که از علاقه مندان به این بازی هستند، و میخواهند بتل پس فصل 8 فورتنایت بهمراه اسکین های جذاب و چالش های هیجان انگیز را داشته باشند، میتوانند آن را از فروشگاه ایران پابجی تهیه کنند.

 

خرید بتل پس سیزن 8 فورتنایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *