بتل پس سیزن 10 fortnite فورتنایت

بتل پس سیزن 10 fortnite فورتنایت

استودیو بازیسازی اپیک گیمز با انتشار یک تصویر در اکانت توییتر خود، اعلام کرد که فصل دهم بازی Fortnite در تاریخ 1 آگوست – 10 مرداد در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

بتل پس سیزن 10 fortnite فورتنایت

اولین موردی که در فصل 10 بازی فورتنایت برای گیمر های این بازی حائز اهمیت است، Battle Pass جدید است که بازیکنان با خرید آن می‌توانند صاحب آیتم‌ها و چالش‌های جدیدی بشوند که به صورت هفتگی لیست این چالش‌ها آپدیت می‌شود و با انجام آن‌ها می‌توان تایر خود را افزایش داد تا جوایز در نظر گرفته شده برای Tierها را دریافت کرد.

.

بتل پس سیزن 10 fortnite فورتنایت

.

هر فصل بازی فورتنایت، به طور عادی 10 هفته به طول می انجامد، اما با برگزاری مسابقات جام جهانی فورتنایت، فصل 9 اندکی بیشتر تمدید شد و فصل 10 با کمی تاخیر در 1 آگوست (پنجشنبه 10 مرداد) شروع می شود

 کمپانی اپیک گیمز (Epic Games)، 6 تریلر مربوط به فصل 10 فورتنایت را منتشر کره بود. این تریلرها نشانه هایی مبنی بر اینکه در فصل 10 فورتنایت، شاهد سفر زمان خواهیم بود داشتند و شایعاتی در این مورد در فضای مجازی دست به دست می شود. حال با لو رفتن این تریلر جدید و معلق بودن Johsey با اسکین قدیمی در فضا و رد شدن خاطرات گذشته و از همه مهم تر تگ لاین “Time is Up” تئوری سفر در زمان در فصل 10 فورتنایت بیشتر از هر زمانی قوت گرفته است. همچنین برخی توییت های منتشر شده از سوی اپیک گیمز (Epic Games) احتمال اینکه این شایعات به حقیقت بپیوندند را چند برابر می کنند.

فورتنایت سیزن x سخت افزار بیشتری میخواهد!

توسعه دهندگان Epic Games اعلام کرده اند حداقل نیاز های سیستم کامیوتر برای اجرای فصل 10 بازی Fortnite تغییراتی خواهد داشت. با شروع فصل دهم این بازی، کاربران نسخه‌ی کامپیوتر Fortnite می‌بایست کارت گرافیکی که قادر به اجرای مایکروسافت DirectX 11 باشد، را داشته باشند.

.

پس همین حالا بتل پس سیزن x ( فصل 10) فورتنایت را از ایران پابجی سفارش دهید :

خرید بتل پس فصل 10 فورتنایت

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *