حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

سوالات متداول

# عمومی

فروشگاه بزرگ ایران پابجی، دارای نماد اعتماد الکترونیک و همچنین نماد ساماندهی می باشد. شما عزیزان میتوانید توضیحات کامل در این مورد در صفحه اعتماد به ما بررسی کنید

در صورتی که بازی یا آیتم مورد نظر شما در ایران پابجی موجود نیست، با پشتیبانی چت آنلاین سایت و یا تلگرام در ارتباط باشید. تیم پشتیبانی در صورت ارائه محصول به نحوه پرداخت و قیمت را اعلام خواهد کرد.

سـاعات کاری : همه روزه 12 ظهر الی 10 شب

روزهای تعطیل : 14 الی 19

خیر، مجموعه ایران پابجی در هیچ یک از شبکه های به هیچ عنوان خدمات واسطه گری و فروش اکانت انجام نمی‎دهد.

# پرداخت

پرداخت ایران پابجی

پرداخت در فروشگاه ایران پابجی به صورت آنلاین و از طریق درگاه های پرداخت معتبر کشور میباشد.

خیر متاسفانه، در حال حاضر پرداخت به صورت کارت به کارت در ایران پابجی امکان پذیر نیست.

از دلایل ناموفق شدن تراکنش وضعیت اینترنت و همچنین مشکلات فنی در درگاه های بانکی کشور میباشد.

در این حالت اگر مبلغی از حساب شما کسر شده است، میبایست به مدت 1 الی 4 ساعت صبر کنید تا مبلغ به صورت اتوماتیک توسط بانک به حساب برگشت داده شود، اما در صورتی که در مبلغ پس از گذشت مدت اعلام شده (بیش از 4 ساعت) به حساب شما برگشت نخورد با پشتیبانی چت آنلاین سایت و یا تلگرام در ارتباط باشید.

با استفاده از امتیازها میتوانید در گردونه شانس شرکت کنید، و همچنین آنها را به پول تبدیل کنید و به عنوان تخفیف در خرید های خود استفاده کنید.

 

برای انجام این موارد روی لینک زیر کلیک کنید:

اینجا کلیک کنید 🙂

# تحویل سفارش

خرید بازی آنلاین

مدت زمان انجام سفارشات در صفحه هر محصول به صورت جداگانه درج شده است، اما معمولا در صورتی که سفارش شما دارای مشکلی نباشد بین 30 دقیقه الی 5 ساعت کاری انجام میشود.

انجام سفارشات در ایران پابجی فقط در ساعات کاری امکان پذیر است، اما در صورتی که سفارش شما بیش از مدت زمان تعیین شده انجام نشد است، قطعا دارای مشکل است و این موضوع از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی شده است. برای رفع مشکل کافی است با پشتیبانی چت آنلاین سایت در ارتباط باشید.

وضعیت سفارش خود را از طریق پنل کاربری سایت قسمت سفارشهای من میتوانید بررسی کنید.

همچنین آخرین وضعیت سفارش، به شما ایمیل و پیامک میشود.