آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

در این مطلب قصد داریم تا نحوه لینک کردن اکانت پلی استیشن را به اکانت اپیک گیمز آموزش دهیم، با توجه به این که خرید های درون برنامه فروشگاه ایران پابجی روی اکانت های اپیک گیمز انجام میشود و همچنین مشکلات ورود به اکانت های ps4  همچون کد دو مرحله ای و یا کد تایید ایمیلی، بهتر است برای ثبت سفارش اکانت اپیک گیمز خود را وارد نمایید.


توجه : این آموزش به زبان ساده ایی نوشته است تا قابل فهم باشد!

توجه : برای انجام مراحل این آموزش نیاز به نرم افزار های ـفـیـلترـشـکنـ خواهید داشت.


اکانت اپیک گیمز چیست؟

بازی فورتنایت ساخته شرکت اپیک گیمز میباشد، هر کاربری که بخواهد این بازی را تجربه کند میبایست یک اکانت اپیک گیمز داشته باشد. در واقع کاربرانی با کنسول ps4 بازی میکنند به صورت مهمان هستند و لول بازی اسکین ها و… فقط بر روی اکانت پی اس 4 آنها ذخیره شده است و اگر در بدترین حالت اکانت ps4 شما مسدود شود یا هر مشکلی دیگری پیش آید دیگر به بازی فورتنایت خود دسترسی نخواهید داشت و تمام زحماتتان از بین خواهد رفت.

 

مزایای داشتن اکانت اپیک گیمز

ذخیره شدن تمام اسکین ها در اکانت اکانت اپیک گیمز

ذخیره شدن لول اکانت، بتل پس و…

دسترسی آسان به بازی از طریق تمامی پلتفرم ها ( در تمام پلتفرم ها همچون موبایل – نینتندو – ایکس باکس و پی اس 4 براحتی میتوانید با وارد کردن ایمیل و پسورد اکانت اپیک گیمزتان به بازی فورتنایت خود دسترسی داشته باشید)


لطفا با دقت این مطلب را مشاهده فرمایید


کاربران کنسول ps4 به دو دسته تقسیم میشوند:

1. کاربرانی که به صورت مهمان فقط با کنسول ps4 به انجام بازی فورتنایت میپردازند، و اکانت اپیک گیمزی برای خود ایجاد نکرده اند.

2. کاربرانی که اکانت ps4 خود را به اپیک گیمز متصل کرده اند و امکان دسترسی از طریق دیگر پلتفرم ها به اکانت فورتنایت خود دارند.

.

برای شروع میبایست وارد اکانت ps4 شوید ( روی این لینک کلیک کنید )

طبق تصویر روی دکمه “Sign In” کلیک کنید.

آموزش لینک کردن ps4 به اپیک گیمز

در صفحه باز شده میبایست ایمیل و پسورد اکانت ps4 خود را وارد کنید، و دوباره روی دکمه “Sign In” کلیک کنید.

 

سوالات متداول کاربران برای ورود به اکانت ps4 :

1. هر چی میزنم ارور میده چیکار کنم؟ متن ارور (The sign-in ID (email address) or password is not correct)

پاسخ: شما باید ایمیل و پسورد اکانت خود را بدانید، در غیر این صورت مراحل فراموشی رمز عبور را طی کنید و رمز اکانت خود را تغییر دهید.


توجه : برای تغییر پسورد اکانت ps4 باید حتما تاریخ تولدی که هنگام ساخت اکانت وارد کرده اید را بدانید!


آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

طبق تصویر بالا روی گزینه “Trouble Signing In” کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید.

آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

در صفحه باز شده باید ایمیل اکانت ps4 را در کادر مربوطه وارد کنید. و روی دکمه “Send Email” کلیک کنید.

آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

پس از آن ایمیلی از طرف “Sony PlayStation” برای شما ارسال میشود، با ورود به پنل مدیریت ایمیل خود قسمت صندق دریافتی (Inbox) یا هرزنامه (Spam) را برای ایمیل پلی استیشن چک کنید. (گاهی اوقات ممکن ارسال ایمیل چند دقیقه طول بکشد)

در صورتی که ایمیل را پیدا کردید روی آن کلیک تا فرمی همانند تصویر بالا نمایش داده شود که میبایست روی دکمه “Change Password” کلیک کنید.

آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

پس از آن وارد صفحه ای خواهید شید، که باید تاریخ تولدی که هنگام ساخت اکانت انتخاب کرده اید را وارد کنید و بعد روی دکمه “continue” کلیک کنید تا در صفحه بعد فرم تغییر پسورد برای شما ظاهر شود.

در صورتی که از تاریخ تولدی که هنگام ساخت اکانت وارد کردید اطلاعی ندارید، نمیتوانید پسورد اکانت را تغییر دهید!

بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده همانند تصویر زیر براحتی برای اکانت خودتان پسورد جدیدی مشخص کنید و وارد اکانت خود شوید.

آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

/پایان بخش تغییر پسورد/

2. میخوم وارد بشم ازم کد دو مرحله ایی میخواد، کدو از کجا بیارم؟

پاسخ : اگر روی اکانت ps4 ورود دو مرحله ای (2-Step) فعال کرده باشید برای هر بار ورود به اکانت، کدی به شماره موبایلی که به اکانت وصل کرده اید پیامک میشود. و با وارد کردن کد دریافتی از طرف سونی در فرم ورود براحتی متوانید وارد اکانت خود شود.

3. روی اکانتم دو مرحله ایی فعال نیست، اما بازم میگه کد وارد کن!

پاسخ : در آپدیت چند ماه اخیر پلی استیشن امنیت ورود به اکانت ها را تغییر داد و در گاهی اوقات ممکن است هنگام ورود به اکانت خود از طریق یه یک دستگاه دیگر (میتواند شامل موبایل – کامپیوتر و…) باشد. از کاربر درخواست تایید هویت کند، همانند تصویر زیر

آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

در اینجا دو حالت وجود دارد در صورتی که به شما اعلام شد کد به ایمیل شما ارسال شده باید سریعا ایمیل اکانتان را چک کنید، و کد را در کادر مربوط وارد کنید و اگر پیغام ارسال کد به موبایل نمایش درآمد باید سریعا شماره اکانت پی اس 4 تان را چک کنید و کد را در کادر مربوطه کنید. در صورتی که در این قسمت کند عمل کنید متاسفانه به مشکل خواهید خورد و سونی تا چند ساعت اجازه ورود به اکانت را به شما نمیدهد. و پیغامی همانند تصویر زیر برای شما ظاهر میشود.

آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

که باید حداقل 4 ساعت صبر کنید و دوباره برای ورود به اکانت اقدام کنید.

/پایان بخش سوالات متداول کاربران برای ورود به اکانت ps4/

.

در صورتی که با موفقت توانستید وارد اکانت ps4 خود شوید، حالا باید وارد سایت اپیک گیمز شویم تا باقی مراحل را انجام دهیم.


توجه : سایت اپیک گیمز (فورتنایت) برای کاربران ایرانی تحریم میباشد و باید برای ورود به آن حتما از نرم افزار های ـفـیـلترـشـکنـ استفاده کنید.


با همان مروگری که وارد اکانت ps4 تان شدید باید وارد سایت اپیک گیمز شوید برای اینکار روی لینک مقابل کلیک کنید. (https://www.epicgames.com/id/login)

بعد از آن وارد صفحه ورود به اپیک گیمز میشوید، که باید بر روی آیکون آبی رنگ پلی استیشن کلیک کنید.

اپیک گیمز

در صورتی که از قبل اکانت پی اس 4 شما به اپیک گیمزی لینک شده باشد با موفقیت وارد اکانت اپیک گیمز خواهید شد.

اما در صورتی که تازه میخواهید برای اکانت ps4 خود یک اپیک گیمز بسازید با فرمی همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد.

آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

طبق تصویر بالا اطلاعات خواسته شده را پر کنید و در آخر روی دکمه “save change” کلیک کنید. سپس برای تایید نهایی یک ایمیل تایید از طرف اپیک گیمز به آدرس ایمیلی که در فرم وارد کردید ارسال میشود، با ورود به پنل مدیریت ایمیل خود قسمت صندق دریافتی (Inbox) یا هرزنامه (Spam) را برای epic games چک کنید. (گاهی اوقات ممکن ارسال ایمیل چند دقیقه طول بکشد)

کد دریافتی را در کادر مربوطه وارد کنید و روی دکمه تایید کلیک کنید.

/پایان بخش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز/

.

آیا اکانت من بدرستی لینک شده است؟

اگر از قبل برای ps4 خود اکانت اپیک گیمز وصل کرده اید و یا اگر به تازگی اینکار انجام داده اید و مطمئن نیستید که درست انجام شده است یا نه! چند خط زیر را بخوانید.

برا شروع وارد سایت اپیک گیمز شوید برای اینکار روی لینک مقابل کلیک کنید. (https://www.epicgames.com/id/login)

آموزش لینک کردن اکانت ps4 به اپیک گیمز

بعد از ورود به اکانت اپیک گیمز از طریق وارد کردن مستقیم ایمیل و پسورد اکانت اپیک گیمز یا (ورود از طریق psn) روی لینک مقابل کلیک کنید (https://www.epicgames.com/account/personal) در صفحه باز شده روی گزینه “CONNECTIONS” کلیک کنید.

epic games

 

بعد از آن وارد صفحه زیر خواهید شد.

فورتنایت - ایران پابجی

در اینجا اگر اکانت شما به هر پلتفرمی لینک شده باشد قابل مشاهده است، برای بررسی درست بودن این موضوع کافی است، با وارد به اکانت ps4 تان آیدی اکانت با آیدی که در سایت اپیک گیمز نوشته است مقایسه کنید تا یکسان باشند.

مثال : طبق تصویر آیدی اکانت پلی استیشن “Ali _amiri82” میباشد، حالا به اکانت psn وارد شوید، در اینجا آیدی شما باید دقیقا “Ali _amiri82” باشد در این حالت همه چیز درست است و شما میتوانید با وارد کردن ایمیل و پسورد اکانت اپیک گیمز در فرم ثبت سفارش از فروشگاه ایران پابجی خرید خود را ثبت کنید.

/پایان بخش آیا اکانت من بدرستی لینک شده است/

 

اکانت اپیک گیمز دارم، اما ایمیل و پسورد آن را نمیدانم!

در صورتیکه خودتان و یا شخص دیگری برای اکانت پی اس 4 شما اکانت اپیک گیمز درست کرده است و شما از اطلاعات ورود آن بی اطلاع هستید کافیست مراحل زیر را انجام بدهید.

برای شروع میبایست وارد اکانت ps4 شوید ( روی این لینک کلیک کنید )

در صورتی که با ورود به اکانت psn مشکل دارید چندین خط بالاتر قسمت “سوالات متداول کاربران برای ورود به اکانت ps4” را چک کنید.

بعد از ورود به اکانت psn کافیست روی لینک مقابل (https://www.epicgames.com/id/login) کلیک کنید تا وارد سایت اپیک گیمز شوید.

بعد از آن وارد صفحه ورود به اپیک گیمز میشوید، که باید بر روی آیکون آبی رنگ پلی استیشن کلیک کنید.

اپیک گیمز

بعد از ورود به اکانت اپیک گیمز روی لینک مقابل کلیک کنید ( https://www.epicgames.com/account/personal ) تا وارد صفحه جزئیات اکانت شوید.

 آموزشبازیترفند لینک کردن اکانت اپیک به PS4

به دلیل افزایش امنیت اکانت های اپیک گیمز در این صفحه همانند کادر مشخص شده در تصویر بالا، آدرس ایمیل اکانت اپیک گیمز شما به صورت خلاصه نوشته است، و تنها حرف اول و آخر آن مشخص است که شما میبایست در بین ایمیل های که دارید این آدرس ایمیل را پیدا کنید. پس از آن کافی است مراحل فراموشی رمز عبور را پیش بروید تا ایمیل و پسورد اکانت اپیک گیمز را بدست آورید!

برای این منظور از اکانت اپیک گیمز لاگ اوت کنید (خارج شوید) و سپس وارد لینک مقابل شوید ( https://www.epicgames.com/id/login/forgot-password )

بعد از کلیک بر روی لینک بالا صفحه زیر برای شما نمایش داده میشود، در کادر مشخص شده ایمیل اکانت اپیک گیمز را وارد کنید و روی دکمه “Send Email” کلیک کنید.

ریست پسورد

بعد از آن کافیست تا ایمیل خودتان را بررسی کنید و دنبال ایمیل ریست پسورد اپیک گیمز باشید. با ورود به پنل مدیریت ایمیل خود قسمت صندق دریافتی (Inbox) یا هرزنامه (Spam) را برای ایمیل پلی استیشن چک کنید. (گاهی اوقات ممکن ارسال ایمیل چند دقیقه طول بکشد)

فورتنایت

در ایمیل ارسال شده روی دکمه “reset password” کلیک کنید تا وارد صفحه تغییر پسورد شوید در صفحه باز شده برای اکانت خود یک پسورد جدید مشخص کنید.

/پایان آموزش/

 

محصولات فورتنایت :

خرید ویباکس

Fortnite 1000 v-bucks

خرید بتل پس فورتنایت

خرید استارترپک فورتنایت

خرید سیو د ورلد فورتنایت

کاظم